Gelin Arabası

Home »  Gelin Arabası

O güzel gün geldi çattı! Üstü açılır vosvosları ile Gelin Arabası yeni bir hayata merhaba dediğiniz o harika gününüzde de sizin yanınızda.

Gelin arabasi kiralama firmamız, geniş portföyü ile hizmetinizdedir.

Gelin Arabası ,dizi, film, reklam çekimi ve gelin arabasi kiralama sektöründe,  kısa bir sürede şirketleşerek pazar payını önemli ölçüde büyütmüştür.
 

Gelin Arabası, klasik düğün arabasi kiralama sektöründe ilklerin içinde yer almaktadir ve gelin arabasi kiralama pazarinda büyük ölçüde öncülük eden bir şirkettir. Sadece klasik gelin arabasi değil ayni zamanda lüks gelin arabalarının ve limuzinlerin bulunduğu geniş bir araç yelpazesine sahiptir.

Gelin Arabası Türkiye’de ilk ve tek şoförlü yada şoforsüz vosvos gelin arabasi kiralaması yapan tek şirkettir.
Kiralık vosvos olarak üstü açık pembe vosvos ve üstü açık kırmızı vosvos gibi bir çok renk seçeneğimiz mevcuttur.

 

Klasik ve lüks gelin arabasini şirketimiz bünyesinden temin ederseniz hizmet kalitesini ve konforu en üst seviyede yaşayacağınızın garantisini vermekteyiz. Özel günlerinizi değerli kılan Klasik gelin arabasi ve Lüks gelin arabasi kiralama firmamız kaliteli hizmet vermenin yanı sıra,lüks araç kiralama firmalarının arasında en iyi Türkiye genelinde ilk 10′a girebilecek düzeyde kaliteli dürüst bir firmadır.

Düğün organizasyonunuz gelinliğiniz şekeriniz hatta davetiyeniz gibi seçeceğiniz klasik gelin arabasi veya lüks gelin arabasınında kişiliğinizi yansıtacağın unutmayın.

Düğün arabası ile  bu küçük yolculuğu, tören heyecanından önce eşinizle başbaşa geçireceğiniz romantik bir gezintiyede dönüştürebilirsiniz.
Düğün günü farklı bir düğün arabası düşlüyorsanız çok sayıda alternatifiniz var, şirin bir Vosvos gelin arabasi, antika bir pembe gelin arabasi ya da eski bir Mustang düğün arabasi düğüne nostaljik bir hava katabilir. Tüm alternatifler arasında düğünlerin en gelenekselleşmiş  aracı ise kuşkusuz Limuzin gelin arabasi, hele birde bu limuzin, klasik limuzin ise 🙂
Şoförlü olarak verilen  Limuzin hizmetleri yol boyunca ikramlarla ayrı bir keyife dönüşmektedir…

acil-vale-hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...